Amortizatorių keitimas

Amortizatorių keitimas

Amortizatorių keitimas CarsHelp.lt Autoservise

Kada ateina laikas keisti amortizatorius? Reikalas tas, kad amortizatoriaus tarnavimo laiką lemia ne amžius, o važinėjimo stilius ir keliai, kuriais tenka važinėti. Tad, jeigu važiuojant per kliūtis pasigirsta automobiliui nebūdingas bumbsėjimas arba, paspaudus vieną automobilio šoną, jis nekyla atgal, ar, jei amortizatorius tepalinis, o automobilis stovi sausoje patalpoje, ant amortizatoriaus cilindro aiškiai matyti tepalo žymės, išvada viena – teks keisti. Amortizatorių keitimas atliekamas pagal gamintojų reikalavimus.

Pagrindinė amortizatorių funkcija – palaikyti gerą automobilio sukibimą su kelio paviršiumi, taip, kad būtų įmanoma atitinkamai perduoti jėgas veikiančiais automobilio sukibimą su keliu greitėjimas, stabdymas, judėjimo krypties keitimas. Automobilio ratams praradus sukibimą su kelio danga, didelė tikimybė, jog prarasite automobilio kontrolę – dėl šių priežasčių amortizatoriai yra vieni iš svarbesnių automobilio važiuoklės elementų.

Pakabos remontas kaip ir kitos automobilio remonto paslaugos turi buti atliekamos itin atsakingai bei profesionaliai. Amortizatorių ir spyruoklių parinkimas bei keitimas turi atitikti automobilių gamintojų keliamus konstrukcinius ir montavimo saugumo reikalavimus.

Svarbu žinoti, kad pagrindinė priežarstis, dėl kurios susidėvi amortizatoriai yra apsauginės amortizatorių gumos. Joms suplyšus, purvas lengvai patenka ant amortizatoriaus ir spartina susidėvėjimą to pasekoje reikalingas amortizatoriaus keitimas.

Net ir tada, kai sugenda tik vienas amortizatorius, turi būti pakeisti abu. Amortizatorių eksploatacijos laikas priklauso nuo to, kokia kelio danga dažniausiai važiuojate. Paprastai amortizatorius patartina keisti nuvažiavus 100 000 kilometrų. Amortizatorių keitimas ir važiuoklės remontas itin patraukliomis sąlygomis “CarsHelp.lt” Autoservise.

Kaip jau minėta, automobilių važiuoklių mazgai yra glaudžiai tarpusavyje susiję, todėl laiku nepakeitus ar nesuremontavus sugedusios dalies ji gadina šalia esančias. Ne išimtis ir amortizatoriai. Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą bei sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Amorttizatorių patikra esminė sąlyga, kuri Jums padės išvengti netikėto remonto, kartu ir papildomų neplanuotų išlaidų.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Mūsų duomenų bazėje kaupiame duomenis apie Jūsų automobilio remonto istoriją . Susisiekę su mumis, galite sužinoti, kada ir ką pas mus remontavote.