Apie mus

„CarsHelp.LT“ automobilių remonto paslaugomis gali pasinaudoti visų markių lengvųjų automobilių ir mikroautobusų vairuotojai. Siekdami sėkmingai konkuruoti automobilių aptarnavimo rinkoje, įmonės darbuotojai teikia ypatingą dėmesį klientų aptarnavimo kokybei. Į aptarnavimo kokybės standartus įeina ne tik kokybiškai atlikti serviso darbai, bet ir malonus, kultūringas klientų aptarnavimas, konsultacijos. Įmonės darbuotojai yra sukaupę ilgametę specializuotos veiklos patirtį, visada pasiruošę spręsti iškilusias problemas ir priimti naujus iššūkius. Negaišindami Jūsų brangaus laiko, patys surasime automobilio remontui reikalingas detales. Visiems atliekamiems darbams ir parduodamoms atsarginėms dalims suteikiame garantiją.

Įmonės misija: Teikti klientams optimaliausias automobilių remonto paslaugas. Su klientais dalinamės turimomis žiniomis ir stengiamės visapusiškai patenkinti jų poreikius bei lūkesčius, sukuriame savo klientams individualių pasiūlymų ir paslaugų paketą, kuris užtikrina maksimalų patikimumą.
Tai reiškia, kad mes dirbame, siekdami pelnyti klientų pasitikėjimą kaip jų partneris kiekvieną dieną, o šis pasitikėjimas mus veda lyderystės link.

Paslaugos

Autodiagnostika
Variklių remontas
Turbokompresorių remontas
Kuro siurblių remontas
Kuro sistemų remontas
Pakabos remontas
Greičių dėžių remontas
Stabdžių remontas
Duslintuvų remontas
Tepalų keitimas
Padangų montavimas
Elektros darbai
Kėbulo remontas, dažymas
Kiti darbai

Karjeros galimybės

Autošaltkalvis

Kreiptis dėl darbo
+370 627 00004
info@carshelp.lt

Reikalavimai autošaltkalviui

"CarsHelp.lt" visuomet ieško kūrybingų, energingų, perspektyvių žmonių, Visada esame atviri papildyti savo komandą kvalifikuotais automobilių meistrais, šaltkalviais, elektrikais ir kitais specialistais. Įmonė siūlo: Laiku mokamą atlyginimą, Priedą nuo pasiektų rezultatų, Įdomų ir perspektyvų darbą, Galimybę nuolatos tobulėti ir mokytis.

Jei susidomėjai šia galimybe, savo gyvenimo aprašymą siųsk el. paštu info@carshelp.lt arba skambink +370 627 00004