Variklio remontas Vilniuje – Variklių diagnostika ir techninis aptarnavimas

Variklio remontasVariklio remontas Vilniuje atliekamas pagal gamintojo rekomendacijas. Remontuojame lengvųjų automobilių ir mikroautobusų dyzelinius bei benzininius variklius. Atliekame variklio būklės patikrą bei aptarnavimą pagal nurodytus gamintojo intervalus. Atlikus variklio būklės įvertinimą galime pateikti išankstinę darbų ir detalių kainą. Atliktiems remonto darbams suteikiame garantijas.

Atvykite apžiūrai ir mes padarysime viską, kad variklis dirbtu nepriekaištingai.

Priklausomai nuo automobilio ridos ir eksploatavimo sąlygų, variklio remontas ir techninis aptarnavimas apima visą eilę darbų. Kiekvienam konkrečiam automobiliui variklio remontas atliekamas pagal gamintojo nurodyto techninio aptarnavimo periodiškumą, rekomenduojamų eksploatacinių medžiagų ir skysčių specifikaciją.

Atkreipkite dėmesį, variklio gedimo požymiai gali būti:

Tarškesys. Tai yra dažnas vairuotojų ignoruojamas požymis. Vis dėlto jeigu išgirsite keistus garsus iš po variklio dangčio, būkite tikri, kad kažkas streikuoja. Priežasčių gali būti įvairių, tačiau uždelsus tie garsai gali virsti didelėmis išlaidomis remontui.

Variklio gesimas. Jeigu variklis pradėjo be rimtos priežasties gesti, akivaizdu, kad reikia ieškoti problemos, tad kreipkitės į meistrus nedelsiant.

 

Kiti simptomai !

  • Variklis dirba netolygiai (trukčioja, pulsuoja)
  • Variklio užsikirtimas. Kai minate akseleratorių, variklis pastringa arba sunkiai reaguoja į paspaudimą.
  • Automobiliui trūksta galingumo.
  • Dažnai tenka papildyti tepalų kiekį. Dėl susidėvėjusių stūmoklio žiedų, variklis papraščiausiai išdegina tepalus arba tepalas prasiskverbia išoriškai.
  • Dūmai yra mėlynos, pilkos arba juodos spalvos.

Turime didelę patirtį, profesionalius darbuotojus ir įrangą – mūsų klientams galime pasiūlyti ir kokybiškai atlikti įvairių automobilių modelių variklio remonto darbus.

Prieš atliekant remonto darbus visada įsitikinama, ar jūsų automobiliui reikia taisyti variklį. Dažna(nepatyrusių meistrų) klaida yra nepastebėjimas kitų pašalinių agregatų gedimo. Tokiu būdu kokybiškai atlikti darbai neretai sutaupo jūsų pinigus lyginant su prastesnės kvalifikacijos ir kokybės paslaugomis.
Jei jaučiate, kad su jūsų automobilio variklis dirba negražiai– susisiekite ir atvykite su savo transporto priemone – apžiūrėsime, konsultuosime, taisysime.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Registruotis internetu info@carshelp.lt +370 630 85627

Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis !