Automobilių remontas Vilniuje su kokybės garantija ! Mūsų autoservisas pažadą jums greitus ir aiškius remonto sprendimus

 

automobiliu remontas VilniujeAutoserviso kolektyvas garantuoja, kad automobilių remontas bus atliktas kokybiškai ir maksimaliai greitai. Remontui naudojamos tik kokybiškos, laiko ir patirties patikrintos patikimų gamintojų autodalys, kurios turi kokybės kontrolės sertifikatus ISO 9001 ir ISO 9002.

Visiems mūsų atliktiems darbams suteikiame garantiją, konsultuojame, atliksime automobilio diagnostika, patarsime kaip tinkamai prižiūrėti automobilį ir prailginti jo eksploatavimo laiką.
Automobiliu reikia rūpintis taip pat, kaip ir savo sveikata. Šiam tikslui sukurta speciali „CARSHELP” priežiūros ir patikros programa.

Reguliarus auto remontas gali padėti išvengti didesnių ir brangesnių Jūsų automobilio problemų. Mašinų remontas bei techninė priežiūra (tepalų keitimas ir filtrų keitimas) turi būti atliekama reguliariai pagal automobilio gamintojo reikalavimus.

Kainos be siurprizų. Bene nemaloniausia situacija, kuri gali nutikti autoservise, kuomet po remonto suma išauga trigubai be jokių paaiškinimų. Sąžiningumas yra svarbiausias mūsų autoserviso prioritetas, todėl Jums tiksliai paaiškinsime, ką remontuosime ir kiek tai kainuos.
Autoservise remontuojami lengvieji ir krovininiai iki 12 t. automobiliai, MAXI mikroautobusai, visureigiai, kemperiai, motoroleriai, motociklai, keturačiai, dviračiai. Vykdomas pilnas automobilio paruošimas techninei apžiūrai. Automobilių remontas Vilniuje atliekamas greitai ir kokybiškai.

Nuolatiniams mūsų klientams taikome lanksčią nuolaidų sistemą. Nesvarbu, ar tai privatus asmuo, ar organizacija, pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį – nuolatinis mūsų klientas visuomet galės įsigyti prekių ar paslaugų su nuolaida.

Kodėl užsidega serviso lemputė  automobilio valdymo panelėje ar butinas automobilio remontas ?

Automobiliai dabar yra labai efektyvūs, nes daugelį jų funkcijų valdo ir prižiūri specialus kompiuteris. Prie daugumos automobilio sistemų yra montuojami specialūs davikliai, kurie nuolatos informuoja automobilio kompiuterį apie sistemų veiklą. Jei daviklis sugenda, arba fiksuoja nestandartinę veiklą, kompiuteris analizuoja duomenis ir nusprendžia, ar tai gali būti gedimas. Jei sprendimas teigiamas, užsidega serviso lemputė, kuri reiškia, kad kaip įmanoma greičiau reiktų atvykti į automobilių servisą apžiūrai. 

Diagnostiko  darbas – prisijungti prie reikiamo automobilio valdymo bloko ir  išsiaiškinti, apie kokį gedimą nori informuoti kompiuteris. Diagnostikas priima sprendimą remontuoti parodytą gedimą, ar tiesiog išjungti kompiuterio siunčiamą perspėjimą tam tikram laikui.

Kvalifikuotų automobilių remonto meistrų komanda jau dabar pasiruošusi padėti sutvarkyti Jūsų automobilį. Męs ne tik remontuojame, bet ir konsultuojame.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Registruotis internetu info@carshelp.lt +370 630 85627

Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis !