tepalu keitimasTepalų keitimas ( Alyvos keitimas ) yra labai svarbūs Jūsų automobilio varikliui

 Tepalų keitimas tik su kokybiška alyva. Tepalai leidžia metalui spaustis su metalu, nesudarant žalos. Pavyzdžiui, tepalai sutepa stūmoklius, kai jie juda aukštyn žemyn į cilindrus. Be tepalų metalų trintys sukurtų tiek šilumos, jog ilgainiui paviršiai susivirintų ir tuo pačiu suvirintų visą variklį.
Įsivaizduokime, kad Jūsų automobilio variklis turi daug tepalų, bet Jūs niekada jų nekeičiate. Dėl šios priežasties, neišvengiamai atsitiks du dalykai:
Tepaluose kaupiasi purvas. Filtras laikinai pašalina nešvarumus, bet galiausiai jis užsikemša ir purvini tepalai apeis jį, per vožtuvą. Nešvarūs tepalai yra tiršti, todėl greičiau susidėvi.
Tepalų priedai, tokie kaip dezinfekcinės priemonės, dispergentai, priemonės nuo rūdžių ir trinties reduktoriai susidėvi, todėl alyva netepa taip gerai, kaip turėtų.
Galų gale, kai tepalai tampa vis nešvaresni, jie nustoja tepti variklį, kol galiausiai jis ima nebedirbti tinkamai. Tepalus yra rekomenduojama keisti kas 10 000 kilometrų. Keitimo laiką įtakoja ir klimato sąlygos, automoblio markė ir, žinoma, naudojamų tepalų kokybė.

Mūsų servise galite įsigyti

               Šiuo metu JX Nippon - Nr.1 alyvų gamintoja Japonijoje ir viena daugiausiai gamykliniam užpildymui įvairioms Japonijos, P.Korėjos, Europos ir JAV automobilių kompanijų gamykloms variklines ir transmisijos alyvas bei kitas eksploatacines medžiagas tiekiančių bendrovių. Tarp jų: GM, Hyundai, Honda, Isuzu, Kia, Mitsubishi, Lexus, Nissan, Mazda, Mercedes, Subaru, Suzuki, Toyota, Yamaha (motociklams). Ji taipogi gamina pasaulyje dėl pažangiausių technologijų ir variklio bei aplinkos tausojimo garsiomis tapusias ENEOS vardo alyvas. Dėka JX Nippon Oil valdomos pažangiausios mokslo bazės, ilgamečių bendradarbiavimo su automobilių gamintojais tradicijų jai pavyko įsitvirtinti tepimo medžiagų technologijų lyderės pozicijose. Dauguma ENEOS alyvų, tarp jų ir tiekiamos Baltijos šalims, yra pagamintos iš pačios JX Nippon Oil gaminamų aukščiausios kokybės sintetinių bazinių alyvų, panaudojant patentuotus, ilgalaikių bandymų būdu tarpusavyje subalansuotus moderniausius variklį ir energiją tausojančius priedus.

                  Liqui - Moly - tai Vokietijos įmonė, esanti Ulm’o mieste. Jos pavadinimas kilęs nuo molibdeno disulfido (MoS2) cheminio derinio (liqui - (sutrump.) skystis, moly – (sutrump.) molibdenas). Puikios šio derinio savybės leido įmonei gerai įsitvirtinti pasaulio rinkoje. Šiuo metu firma turi savo atstovus daugumoje pasaulio šalių – Pietų ir Šiaurės Amerikoje, Azijoje, Vakarų ir Rytų Europoje.

eneos carshelp.lt

liqui moly carshelp.lt

Mūsų serviso darbuotojai yra visada pasirengę pakeisti Jums tepalus ir oro filtrus !

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Registruotis internetu info@carshelp.lt +370 630 85627

Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis !