Turbinų remontas VilniujeTurbinų remontas Vilniuje ieškantiems kokybiškų paslaugų

Turbinų remontas atliekamas naudojant profesionalią įrangą ir medžiagas. Priimame remontui tiek automobilius su sugedusiais turbokompresoriais, tiek nuimtas turbinas. Taip pat priimame turbinas iš kitų miestų per siuntų kurjerius. Turbinos remontas prasideda nuo turbokompresoriaus išardymo: Šerdies ardymas turi būti atliekamas tam tikra tvarka ir su specialiais įrankiais. Turbokompresoriaus ardymas tai 20% remonto. Neteisingai ardant turbokompresorių galima sugadinti kai kurias detales ir turbokompresoriaus suremontuoti nebepavyks. Išardžius turbokompresoriaus šerdį visos jo dalys valomos ir plaunamos. Po plovimo detalės matuojamos ir nusprendžiami tolimesni remonto veiksmai.

Visų turbokompresorių šerdis (kartridžus) „CarsHelp“ montuoja į VSR 400 „Turbotechnics“ stendą, kuriame imituojamas turbo kompresoriaus darbas. Čia turbokompresorius sukamas visame darbo diapazone, eliminuojamas rezonansinis disbalansas, kuris paprastai atsiranda turbokompresoriui sukantis virš 30000 aps/min. Šis stendas yra tapęs savotišku kokybės etalonu.

Turbinų remonto kainos priklauso nuo turbinos defekto lygio !
Visais klausimais apie turbinas maloniai prašome kreiptis: +370 630 85627

Pagrindinės dažniausiai pasitaikančios turbinų gedimo priežastys yra dvi:

Pašalinių daiktų patekimas

Kieti pašaliniai daiktai, patekę į turbiną, pažeidžia mentės briauną. Netgi rūdys, atsiskiriančios nuo kolektoriaus, gali sukelti esminį tokių greitai bejudančių detalių pažeidimą.

1
Mūsų paslaugos:

Turbokompresorių diagnostika.
Turbokompresorių remontas.
Turbokompresorių pardavimas.
Turbokompresorių dalių pardavimas.

Mes pasirengę tartis dėl kiekvieno Jūsų užsakymo ir esame įsitikinę, kad visuomet galima rasti abiems pusėms priimtiną variantą.

Suteikiame 12 mėnesių garantija be ridos apribojimo !

Netinkamas tepalo padavimas

Smulkios taršios dalelės plika akimi alyvoje nematomos, bet paviršiaus susidėvėjimą rodo išorinių sienelių suapvalėjimas. Dažnai kompresoriaus guolis gali susiaurėti išoriškai.

2

turbinos pjuvis

Turbokompresorius, kasdienėje kalboje paprasčiausiai vadinamas turbina, buvo išrastas šveicarų inžinieriaus Alfred Büchi. Išradimas užpatentuotas 1905m., o pirmieji dyzeliniai varikliai laivams bei lokomotyvams, buvo pradėti montuoti 1920m. Panašiu metu turbokompresoriai pradėti naudoti ir lėktuvuose.

Turbinos remontas mūsų servise atliekamas šia darbų seka:

1. Išardomas turbokompresorius.
2. Turbinos dalys kruopščiai išvalomos specialiomis medžiagomis siekiant pašalinti įvarius nešvarumus pvz. rūdis, pridegusius tepalus, suodžius ir t.t.
3. Įvertinami atskirų turbinos detalių nusidėvėjimas, specialia įranga patikrinami turbinos parametrai, vertinama turbinos būklė.
4. Įvertinus turbinos parametrus, detalės kurios neatitinka keliamų reikalavimų yra keičiamos naujomis.
5. Turbokompresoriaus rotorius balansuojamas dinaminio balansavimo mašinoje.
6. Galutinai surinktas turbokompresorius yra patikrinamas darbinėje aplinkoje.
7. Turbina atiduodama klientui.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Registruotis internetu info@carshelp.lt +370 630 85627

Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis !