Kompiuterinė autodiagnostika VilniujeKompiuterinė autodiagnostika Vilniuje Atliekame pilną kompiuterinę automobilių diagnostiką dyzeliniams ir benzininiams automobiliams.

Kompiuterinė autodiagnostika Vilniuje atliekame naudojant tik profesionalią diagnostinę įrangą su originalia programine įranga, atitinkančią gamintojo reikalavimus. Dabartiniame amžiuje, kai automobiliuose naudojama vis daugiau elektroninių sistemų, beveik kiekvienas automobilio gedimo nustatymas pradedamas nuo kompiuterinės autodiagnostikos. Kokybiškai atlikta kompiuterinė autodiagnostika, visais atvejais apsaugos autmobilio šeimininką nuo bereikalingo veikainčių detalių keitimo, spėjimo būdu, taip tikintis surasti neveikiantį mazgą ir išspręsti problemą.

Technologinės naujovės sparčiai taikomos automobilių remonto srityje. Vis dažniau imamasi sprendimų, tobulinimų ir išradimų siekiant palengvinti autoservisuose dirbančių mechanikų darbą. Ypač daug į naujausias diagnostines sistemas investuoja Europos automobilių gamintojai. Taigi visai ne veltui europietiški automobiliai yra santykinai brangūs – už kokybę ir tyrimus reikia mokėti. Tačiau investicijos labai greitai atsiperka, o reguliari  autodiagnostika ir automobilių remontas leidžia ilgai mėgauti tvarkingu automobiliu.

Kompiuterinė autodiagnostika atliekama naudojant Įranga: autel maxidas, bosch kts, volvo vida, ford ids, renault can clip, citroen peugeot lexia, BMW Inpa, Vag Com, opcom, autocom.

Klientams perkantiems automobilius, galime pasiūlyti atlikti auto diagnostiką tiesiog pirkimo vietoje. Sužinosite buvusius ir esamus automobilio gedimus ir nenusipirksite automobilio su rimtais defektais.

Nėra vienos absoliučios taisyklės, kuri pasakytų, ką turėtų daryti įmonė atlikdama auto diagnostika arba kitą remontą, kad patenkintų kiekvieną klientą, nes tai yra neįmanoma. Bet siekti, kad klientas būtų pilnai patenkinas įmonė turi visais įmanomais būdais.

Mūsų duomenų bazėje kaupiame duomenis apie Jūsų automobilio remonto istoriją . Susisiekę su mumis, galite sužinoti, kada ir ką pas mus remontavote.

 • Auto diagnostika ir remontas
 • Airbag diagnostika ir remontas
 • ABS sistemų diagnostika ir remontas
 • Elektros įrangos diagnostika ir remontas
 • Įpurškimų sistemų diagnostika ir remontas
 • Serviso intervalų atstatymas
 • Gamyklinių modulių programavimas
 • Imobilaiziario sistemos taisymas, priprogramavimas
 • Išsami diagnostika prieš perkant automobilį
 • Ypač sudėtingų gedimų šalinimas
 • Nestandartiniai darbai

 

Auto diagnostika
Auto diegnostika remontas

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Registruotis internetu info@carshelp.lt +370 630 85627

Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis !