Automobilio remontas

Automobilio remontas

Automobilio remontas – Autoservise dirbantys specialistai atitinka aukštus kvalifikacinius reikalavimus, kurie atsispindi darbų atlikimo kokybėje.

 

Automobilio remontas atliekamas naudojant tik patikimų gamintojų autodalimis. Didžiąją dalį auto remonto darbų apimties sudaro automobilių techninės priežiūros darbai, t. y. eksploatacinių skysčių, dylančių dalių keitimas, reguliavimo darbai. Remontuojant automobilius svarbiausia yra greitai bei teisingai diagnozuoti gedimus.

Autoservisuose atlikus reikalingus remonto darbus bei pakeitus naudoti nebetinkamas detales naujomis suteikiama garantija tiek darbams, tiek detalėms.
Kvalifikuoti specialistai patikrins Jūsų automobilio važiuoklę, sankabą, stabdžių sistemą, variklį, turbokompresorių, transmisiją, įpurškimo ir aušinimo sistemas, pavarų dėžę, vairo, elektros, automobilio stebėjimo sistemas ir kt. Patikėkite savo automobilį profesionalams ir būkite užtikrinti savo kelionių sklandumu.

Nuo šiol sutaisyti automobilį nesukels jums jokių rūpesčių. Mes siekiame, kad būtų atlikti tik būtini darbai ir jie atitiktų geriausius įkainius. Esame atsakingi už tai, kad į Jūsų transporto priemonę būtų įmontuoti tinkami elementai, kokybiškos dalys bei agregatai, o visi profilaktikos bei remonto darbai būtų atlikti laikantis aukščiausių technologijų.

Šiais laikais automobilių remontas sunkiai įsivaizduojamas be kompiuterinės diagnostikos pagalbos. Tik tiksliai nustačius automobilio gedimą bus galima imtis automobilio taisymo darbų. Sutaupysite brangų savo laiką bei pinigus tinkamai pasirinkę remonto darbus. Juk niekam ne paslaptis, kad kuo anksčiau bus nustatytas automobilio gedimas, tuo mažiau kainuos jo remontas.

Patikimas automobilio remontas gali apsaugoti jus nuo avarijos. Viena iš dažniausiai keičiamų bei tikrinamų automobilių detalių – tai stabdžiai. Nevykęs stabdžių remontas ar prastos autodetalės gali skaudžiai atsiliepti ne tik jūsų piniginei.

Kompiuterinė diagnostika, patikimos automobilių dalys bei meistrai verti pasitikėjimo padės išvengti didelių automobilio remonto išlaidų. Patikėkite savo automobilį į patikimų specialistų rankas bei užtikrinkite savo ir artimųjų saugumą kelyje.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Mūsų duomenų bazėje kaupiame duomenis apie Jūsų automobilio remonto istoriją . Susisiekę su mumis, galite sužinoti, kada ir ką pas mus remontavote.