Hibrido, Elektromobilio patikra prieš perkant CarsHelp Autoservise

Hibrido, Elektromobilio patikra prieš perkantHibrido, Elektromobilio patikra prieš perkant užtrunka nuo 40 min. iki 4 val. priklausomai nuo situacijos ir paslaugų kiekio, kurį renkatės. Kurias automboilio sistemas tikrinti sprendžia pirkėjas su pardavėjo sutikimu, kadangi tai tiesiogiai susiję ir su išlaidomis už atomobilio patikrą prieš pirkimą. Perkant naudotą hibridą ar elektromobilį iš neoficialaus pardavėjo, atlikti patikrą yra būtina !

Mūsų autoservise dirba puikūs specialistai turintys daugiametę patirtį, išmanantys visas hibridų ar elektromobilių pardavėjų gudrybes, žinantys visas parduodamų automobilių užslėptas vietas . Su mūsų specialistų pagalba niekada neįsigysite su bloga baterija ar be oro pagalvių, ar kitaip techniškai netvarkingo, neatitinkančio gamintojo reikalavimų automobilio.

Visada prieš perkant automobilį, patariame sudaryti tinkamą pirkimo-pardavimo sutartį, kur būtų nurodyta automobilio techninė būklė, šalių teisės ir pareigos, jų atsakomybė, atsiskaitymo tvarka ir kt.

Primename, kad pagal galiojančius LR įstatymus parduodamo automobilio savininkas pirkimo – pardavimo sutartyje privalo nurodyti visus jam žinomus automobilio gedimus ir trūkumus. Dėl šios priežasties, išsami ir nuodugni norimo pirkti automobilio techninė patikra padės išvengti ginčytinų situacijų po pirkimo sandorio.

Elektromobilių paklausa pasaulyje yra didelė, todėl jų pasiūla tokioms šalims kaip Lietuva nėra aukšta – su pajėgumų trūkumu susiduriantys gamintojai prioritetą teikia Norvegijai, Olandijai ir kitoms ekologiškas transporto priemones propaguojančioms šalims. Todėl ir naujų elektromobilių išpardavimai itin reti – pavyzdžiui, Lietuvoje su nuolaida galima įsigyti nebent naują „Nissan LEAF“. Tą patį LEAF užsakius iš katalogo, tektų porą mėnesių palaukti, o kitų elektromobilių – greičiausiai bent pusmetį.

Pirmieji elektromobiliai Lietuvoje atsirado apie 2010-uosius metus – tuomet infrastruktūros nebuvo nė kvapo, o lengvatomis nulinę anglies dvideginio emisiją turinčiam transportui nesišvaistė praktiškai jokia pasaulio valstybė.

Dabar situacija – radikaliai kita. Elektromobiliams nuolaidos taikomos daugelyje šalių ir, nors Lietuvoje finansinių paskatų įsigyti elektromobilį nėra ir vargu ar kada nors bus, egzistuoja kelios lengvatos (beveik nemokamas parkavimas miestų centruose, galimybė naudotis viešojo transporto eismo juosta). O didžiausias proveržis dar šiemet įvyks infrastruktūroje.

carvertical VIN patikra