Nissan Leaf remontas

Profesionalus Nissan Leaf remontas ir priežiūra

 

Atliekame Nissan Leaf remontą ir priežiūrą, bei kitus, einamojo remonto, priežiūros darbus, tokius kaip: akumuliatorių patikra bei keitimas, valdymo blokų, ekranų remontas keitimas, elektrinio variklio patikros ir visus kitus, elektrinės dalies ir sistemų, priežiūros darbus. Nissan yra pasaulinis elektrinių transporto priemonių pardavimo lyderis, kuris nuo 2010 m., kai buvo pristatytas novatoriškas „LEAF“ modelis, pardavė daugiau kaip 340 000 automobilių.

Savo darbą išmanančiam specialistui pašalinti elektros gedimus gali būti nesudėtinga užduotis. Pavyzdžiui, jei žinoma konkreti problemų kelianti detalė, jos pakeitimui įtaką daro tik tai, kaip sunku prie jos patekti ir ją pakeisti. Kiek kitokia situacija, jei gedimo reikia ieškoti fiziškai. Dažniausias Nissan Leaf automobilių „gedimas“ dėl kurio kviečiama techninė pagalba – išsikrovimas bevažiuojant 🙂

Pagal Jungtinėje Karalystėje surinktus duomenis, galima daryti išvadą, kad elektromobiliai stiprius gedimus patiria 30 kartų rečiau nei benzinu ar dyzelinu varomi automobiliai. Nissan Leaf naudoja ličio jonų baterijas, kurių didelėje baterijos dėžėje po Leaf dugnu telpa 96 vienetai. Nissan kartu su LG kūrė bateriją. Perkant Naują Nissan Leaf, gamintojas baterijai taiko 8 metų garantiją. Nissan garantuoja, kad per šį laikotarpį baterija nepraras daugiau nei 20% savo talpos. Taigi, po 8 metų vis dar turėtumėte turėti daugiau nei 80% baterijos likučio ir nuvažiuoti panašų procentą kilometrų.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.