tesla remontasProfesionalus tesla remontas ir priežiura

Tesla remontas ir priežiūra yra svarbūs ilgaamžio eksploatavimo aspektai. Automobilis privalo važiuoti paprastas gedimas negali išvesti jo iš rikiuotės ilgam laikui. CarsHelp yra sukaupusi patirties remontuojant Tesla automobilius. Profesionali diagnostika ir serviso įranga leidžia greitai aptikti ir pašalinti atsiradusius gedimus.

Įprastiems automobiliams reikia keisti tepalus, degalų filtrus, atlikti kitus priežiūros darbus. „Tesla“ taip pat turi lankytis autoservisuose, tačiau ne taip dažnai. Iš esmės, kas porą metų keičiamas stabdžių skystis, salono oro filtras, patikrinama baterijų būklė. Tenka keisti ir baterijų aušinimo skystį bei pačius stabdžius, kai jie susidėvi. Teigiama, kad dėl pakankamai didelio automobilio svorio tiek „Model S“, tiek „Model X“ greitai sudėvi padangas, tačiau tai nėra specifinė šios markės problema.„Model S“ reikėtų rinktis atsargiai – dar visai neseniai jie „Consumer Reports“ reitinge buvo laikomi labai nepatikimais. Dabar šios problemos yra išspręstos programinės įrangos atnaujinimais.

Remontuoti Tesla automobilius yra sudėtinga

 

Populiariausią Lietuvoje ir pasaulyje elektromobilį „Nissan Leaf” ar kitus elektromobilius BMW i3 ar VW Up! remontuoti galima kiekvienoje oficialioje gamintojo atstovybėje, tai Teslų savininkams tenka pavargti. Baltijos šalyse oficialios šio gamintojo atstovybės nėra.

Jeigu Nissan Leaf elektronikos gedimo priežastį pavyksta išsiaiškinti gana greitai ir jį sutaisyti, tai su Tesla viskas vyksta labai lėtai, nes visa informacija apie galimas gedimo priežastis ir jų remontą yra slapta.
Jei automobilis patiria rimtesnį gedimą, dažniausiai jo negalima tempti. Daugelis Lietuvoje esančiu servisų neremontuoja elektramobilių, Tesla negamina atsarginių detalių. Neprieinami ir specializuoti diagnostikos įrenginiai, instrukcijos. Patys automobiliai yra brangūs, todėl daug mažų servisų net nežiūri į jų pusę – nenori padaryti daugiau žalos. 

Svarbu kokybiškas remontas

 

„Nusipirkus „Teslą“ iš Amerikos, kuri atkeliavo į Europą, jūs neturite jokių galimybių įsigyti naujų detalių, nors tas automobilis ir nėra nurašytas. Tai reiškia, kad kone vienintelė išeitis ieškoti naudotų detalių. Kokybiškas Teslos remontas tai vienas iš sudėtingiausių, atsakingiausių techninių darbų atliekamų mūsų autoservisuose. Mūsų autoservise dirba tikri profesionalai, sugebantys pašalinti įvairius gedimus, naudojantis mažomis laiko bei lėšų sąnaudomis.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.