Volvo hibrido remontas XC90 XC60 XC40 V60 S90 S60

Volvo hibrido remontasVolvo hibrido remontas XC90 XC60 XC40 V60 S90 S60. Diagnostika atliekama naudojant profesionalius tam skirtus įrankius ir įranga ( Volvo vida dice programine įranga ). Baterijos diagnostika atliekama naudojant pažangius prietaisus, ( Beterijos Voltažo matavimas, Beterijos varžos matavimas, Baterijos AH talpos matavimas ). Įgijome didžiulę šių sistemų diagnostikos bei taisymo patirtį, aptikome pasikartojančius defektus, silpnas vietas bei suradome šių problemų optimalius sprendimo būdus.

Iš tinklo įkraunamos elektros baterijos ir našaus variklio derinys užtikrina itin mažas ar visiškai nulines emisijas ir galingus vairavimo potyrius.

„Pure“ elektros režimu galite keliauti nepalikdami jokio emisijų pėdsako.

Darniai kartu veikianti elektros motoro ir variklio kombinacija užtikrina pastangų nereikalaujančią dinamiką ir sklandžias važiavimo savybes bet kokiomis sąlygomis.

Hibridinės technologijos, kombinuojančios įprastą dyzelinį ar benzininį variklį su elektrine jėgaine, pastaruoju metu ištobulėjo iki dar neregėto lygio. Jeigu prieš 5 metus visi išsižiodavo pamatę naujo BMW dyzelio techninius duomenis, tai dabar tie dyzeliai niekam neįdomūs.  Net ir fantastiškai skambantys BMW M550d techniniai duomenys (381 AG, 740 Nm, 0-100 km/val. per 4,7 sek. ir 6,2 l/100 km vidutinės degalų sąnaudos) yra tik menka balutė, palyginus su hibridų siūlomomis jūromis.

Volvo hibrido priežiūra, Volvo hibrido diagnostika, Volvo hibrido remontas

Automobilių remontui naudojame tik originalias Volvo detales. Mūsų automobilių servise dirba aukšto lygio patyrę specialistai.

Diagnostika atliekama ne nuskaitant ir ištrinant klaidas, kaip kad paskutiniu metu daug „diagnostikų” daro, bet išsamiai analizuojamos fiksuotas klaidos bei „gyvi” parametrai ir arba klijentui pateikiamos išsamios rekomendacijos, ką ir kaip remontuoti, arba čia pat servise gedimai yra šalinami.

Kiekvieno naujai ir pakartotinai atvykusio diagnostikai automobilio diagnostikos rezultatai yra saugomi duomenų bazėje, todėl bet kuriuo metu galima išanalizuoti ne tik dabartinį gedimų stovį, bet ir jų dinamiką, nustatant galimas priežastis.