Generatorių remontas Vilniuje atliekamas kokybiškai su garantija

Generatorių remontasGeneratorių remontas jis yra išardomas, nustatomi gedimai, pakeičiamos sugedusios (neveikiančios) detalės. Dirbant varikliui prietaisų skydelyje vis užsidega generatoriaus ženklas? Girdisi pašalinis garsas ar ūžesys iš variklio? Tai ženklai, jog laikas patikrinti automobilį. Tikslios generatoriaus nuėmimo – įstatymo bei remonto kainos nustatomos tik po detalios apžiūros. Generatorių diagnostika atliekama nemokamai.
 
Mūsų atliekamas starterių ir generatorių remontas neužsitęsia – paprastai procesas tęsiasi ne ilgiau nei parą. Mūsų centre dirba aukštos klasės specialistai, turintys profilinį išsilavinimą ir didelę darbo patirtį. Atsargų sandėliuose mes turime daugybę įvairiausių naujų starterių ir generatorių, o taip pat įvairių mazgų dalių. Tai leidžia greitai pakeisti bet kurią neveikiančią šio sudėtingo mechanizmo dalį, o būtent tai dažniausiai ir sudaro generatorių remontą.
 

Dažniausi generatoriaus gedimai:

 
  • generatoriaus šepetėlių susidėvėjimas;
  • generatoriaus kontaktinių žiedų sudegimas ar susidėvėjimas;
  • generatoriaus įtampos rėlės-reguliatoriaus gedimas;
  • padidėjęs generatoriaus triukšmas;
  • generatoriaus statoriaus apvijų sudegimas arba trumpas sujungimas tarp apvijų;
  • generatoriaus diodų plokštės / diodų bloko / diodų tilto gedimas;
  • generatoriaus sankabinio skriemulio / laisvos eigos skriemulio susidėvėjimas arba triukšmas;
  • nepakankama generatoriaus galia, įrengus papildomą įrangą.
 

Eksploatuojant GENERATORIŲ būtina žinoti:

1. Saugoti generatorių nuo vandens. Dėl staigaus atšalimo trūkinėja statoriaus apvijų, genda diodų tiltas / diodų plokštė / diodų blokas. Todėl važiuodami per gilias balas ar plaudami variklį, prisiminkite generatorių, galimai jį reikės remontuoti.
2. Prižiūrėti diržo įtempimą (atsileidęs diržas prasisuka, išdilina generatoriaus skriemulį, gali nutrūkti).
3. Nesumaišyti generatoriaus polių (pliusas sumaišomas su minusu, o minusas su pliusu).

Generatorius – įtaisas elektros energijai, kuri tiekiama į automobilio akumuliatorių, generuoti. Be generatoriaus neveiktų automobilio elektros sistema, o tai reiškia – ir elektriniai automobilio prietaisai, elektroninės valdymo sistemos, garso ir vaizdo aparatūra, centrinis užraktas ir t. t. Norint, kad generatorius tarnautų ilgiau, būtina laikytis generatoriaus eksploatacijos reikalavimų. Generatoriaus gedimai susiję su atskirų generatoriaus dalių susidėvėjimu. Prieš remontuojant starterį ar generatorių atliksime agregato diagnostika, kurios pagalba išaiškės visi jo gedimai. Tuo pačiu Jūs būsite informuotas apie gedimą ar gedimus, bei darbų ar naujo agregato kainą.

Jeigu įtariate ar jau turite minėtų problemų – susisiekite su CarsHelp specialistais

 

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Registruotis internetu info@carshelp.lt +370 630 85627

Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis !