Automobilio patikra prieš perkant - Autoservise CarsHelp

Automobilio patikra prieš perkantAutomobilio patikra prieš perkant užtrunka nuo 30 min. iki 1 val. priklausomai nuo situacijos ir paslaugų kiekio, kurį renkatės Jūs. Kurias automboilio sistemas tikrinti sprendžia pirkėjas  su pardavėjo sutikimu, kadangi tai tiesiogiai susiję ir su išlaidomis už atomobilio patikrą prieš pirkimą. Turite įsidėmėti vieną svarbų dalyką viso automobilio patikrinti neįmanoma jo neišardžius. Tačiau nereikia nusiminti, nes patikrinus svarbiausias automobilio sistemas galima susidaryti gana tikslią išvadą, ar automobilis nebuvo apleistas dabartinio jo šeimininko.

Perkant naudotą automobilį iš neoficialaus pardavėjo, atlikti patikrą yra būtina ! Lietuvos pirkėjus dažnai pasiekia daužtos ar didelių techninių defektų turinčios transporto priemonės iš užsienio šalių. Retas pardavėjas iš anksto informuoja apie visus automobilyje esančius gedimus, todėl sunku pasikliauti tik jo nuomone, tad norėdami būti tikri, jog perkate patikimą transporto priemonę, turėtumėte išgirsti ir profesionalų nuomonę.

Jeigu pardavėjas nesutinka atlikti patikros, patartina tokio automobilio nepirkti !

Mūsų autoservise dirba puikūs specialistai turintys daugiametę patirtį, išmanantys visas automobilių pardavėjų gudrybes, žinantys visas parduodamų automobilių užslėptas vietas . Su mūsų specialistų pagalba niekada neįsigysite daužto ar be oro pagalvių, ar kitaip techniškai netvarkingo, neatitinkančio gamintojo reikalavimų automobilio.

Primename, kad pagal galiojančius LR įstatymus parduodamo automobilio savininkas pirkimo – pardavimo sutartyje privalo nurodyti visus jam žinomus automobilio gedimus ir trūkumus. Dėl šios priežasties, išsami ir nuodugni norimo pirkti automobilio techninė patikra padės išvengti ginčytinų situacijų po pirkimo sandorio.

Visada prieš perkant automobilį, patariame sudaryti tinkamą pirkimo-pardavimo sutartį, kur būtų nurodyta automobilio techninė būklė, šalių teisės ir pareigos, jų atsakomybė, atsiskaitymo tvarka ir kt.

Kaip patikrinti naudoto automobilio istoriją ?

Prieš įsigyjant naudotą transporto priemonę rekomenduojame pasitikrinti duomenis viešai prieinamose nacionalinėse duomenų bazėse: Sąrašą rasite čia

carvertical VIN patikra