Vairo kolonėlių remontas ir restauravimas atliekamas naudojant kokybiškas dalis. Esame sukaupę ilgametę vairo kolonėlių remonto patirtį. Suteikiame garantiją !

 

Vairo kolonėlių remonto Vairo kolonėlių remontas ar keitimas gali būti atliekamas tik automobilių remonto dirbtuvėse, nes remontuojant kolonėlę reikia tikslumo, specialių įrengimų ir kvalifikuotų darbuotojų. Dažniausi vairo kolonėlės gedimo ženklai tai vairo stiprintuvo skysčio tekėjimas, neaiškūs garsai bei barškėjimas ir blogas automobilio valdymas.

Vairo kolonėlių remonto metu mazgai išardomi, išplaunami, pašalinama korozija, šlifuojami velenai, poliruojami, tekinamos ir presuojamos naujos įvorės, dedami nauji riebokšliai, guminiai ir tefloniniai sandarinimo žiedai. Sudilusios hidraulinės žarnos restauruojamos arba keičiamos naujomis.
 

Sugedęs vairo stiprintuvas gali tapti eismo įvykio priežastimi. Apžiūrėsime, konsultuosime ir pasiūlysime optimaliausią remonto variantą.

Mes, 15 metų patirtį turinti įmonė, galime diagnozuoti ir pašalinti esamus gedimus. Tai gali būti vairo kolonėlės restauravimas keičiant ar restauruojant vidinę ašį, riebokšlių keitimas, naujų žarnų gaminimas, vairo stiprintuvo siurbliuko ar vožtuvo remontas. Taip pat remontuojame ir naujos kartos vairo stiprintuvo sistemas su elektriniu siurbliu.Visos vairo kolonėlės po remonto yra išbandomos ant stendo, kas sumažina garantinių atvejų tikimybę. Visus remonto ir diagnostikos darbus atliekame tiek sunkiąjai tiek lengvąjai technikai.
 

Atliekamų darbų ir paslaugų sąrašas:

 
  • Vairo kolonėlės remontas – visų markių lengvųjų ir krovininių automobilių vairo kolonėlių remontas ir restauravimas
  • Vairo stiprintuvo siurblio remontas – visų markių lengvųjų ir krovininių automobilių vairo stiprintuvo siurblių remontas ir restauravimas
  • Vairo kolonėlės – prekiaujame naujom ir naudotom vairo kolonėlėm
  • Vairo stiprintuvo siurbliai – prekiaujame naujais vairo stiprintuvo siurbliais Audi, VW, BMW, MB
  • Krovininių automobilių ir spec. technikos hidraulinių cilindrų ir kabinos pakėlėjų remontas ir restrauravimas
 
Visada stengiamės klientams išaiškinti paprasta, netechnine kalba apie automobilio gedimus. Savo hidraulinių kolonėlių remonto darbams suteikiame garantiją. Atlikus vairo kolonėlės remontą būtina atlikti kompiuterinę ratų geometriją.