Automatinių pavarų dėžių tepalų keitimas

Automatinėje pavarų dėžėje naudojami dviejų pagrindinių automobilių gamintojų „Generals Motors“ ir „Ford“, o sunkvežimiams „Allison“ firmos  reikalavimus atitinkantys skysčiai (ATF). Dabar jie turi firminius registruotus pavadinimus, „Dexron“ ir „Mercon“. Transporto priemonės gamintojai nustato ir eksploatacijos nurodymuose pateikia rekomenduojama ATF specifikacija, kurią atitinkantis skystis gali būti naudojamas konkrečioje automatinėje transmisijoje. Automatinių pavarų dėžių skysčiai turi daug veiksmingumą gerinančių cheminių medžiagų, kurios padeda užtikrinti jo atitikimą konkrečios transmisijos gamintojų keliamiems reikalavimams. Dauguma ATF skysčių sudėties formulių ir gamintojų žymėjimų yra prieinamos ir trečiosioms šalims. Šiuolaikinių ATF sudėtyje plačiai naudojamos sintetinės bazinės alyvos. Šiandien „ExxonMobil“ gamina įprastos, mišrios ir visiškai sintetinės bazinės alyvos automatinių transmisijų skysčius labai plačiai naudojamai automobilių gamai.

 

Alyvos kokybės grupės

  • „Generals motors“ alyvų kokybės grupįs yra šios: Type A, Type A Suffix A, Dexron, Dexron II A (B....E), Dexron III;
  • „Ford“ aluvų kokybės grupės yra šios – M 2 C 22 A(B...H), M 2 C 138 – CJ, M 2 C 166H, Mercon.
  • „Allison“ – C-1, C-2, C-3, C-4.

       Kuo toliau nuo pradžios tuo geresnė alyvos kokybė. Kai kurios automobilių gamybos kompanijos(„MB“, „VW“ ir kt.) reikalauja, kad jų automobiliams naudojamos alyvos turėtų kai kurių papildomų savybių, tada būtinai turi būti nurodomos tų kompanijų specifikacijos : MB 236.2, MB 236.6, MB 236.7, VW G 52.

Nauja transmisinė alyva

Addinol asortimentų sąraše pasirodė naujas produktas – universali transmisinė alyva skirta automatinėms pavarų dėžėms – ATF XN. Tai naujos kartos produktas, kuris atitinka visus amerikietiškų ir europietiškų vilkikų bei lengvųjų automobilių gamintojų reikalavimus. Kad būtų išvengta vibracijų, rekomenduojama naudoti japoniškiems ir korėjietiškiems lengviesiems automobiliams ir vilkikams, kurie atitinka specialius reikalavimus. Todėl būtent šis produktas rekomenduojamas tokioms automobilių markėms, kaip Mitsubishi, Nissan, Toyota, Subaru, Honda, Kia ir t.t.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Registruotis internetu info@carshelp.lt +370 630 85627

Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis !