Amortizatorių keitimas CarsHelp.lt Autoservise

Amortizatorių keitimas

Amortizatorių keitimas ir remontas kaip ir kiekvienas automobilio remontas turi būti atliktas kokybiškai. Amortizatoriai automobilyje vaidina svarbią tiek komforto tiek saugumo prasme funkciją todėl labai svarbu turėti tvarkingus amortizatorius.

Svarbu žinoti, kad pagrindinė priežarstis, dėl kurios susidėvi amortizatoriai yra apsauginės amortizatorių gumos. Joms suplyšus, purvas lengvai patenka ant amortizatoriaus ir spartina susidėvėjimą to pasekoje reikalingas amortizatoriaus keitimas.

Kada ateina laikas keisti amortizatorius ?

Reikalas tas, kad amortizatoriaus tarnavimo laiką lemia ne amžius, o važinėjimo stilius ir keliai, kuriais tenka važinėti. Tad, jeigu važiuojant per kliūtis pasigirsta automobiliui nebūdingas bumbsėjimas arba, paspaudus vieną automobilio šoną, jis nekyla atgal, ar, jei amortizatorius tepalinis, o automobilis stovi sausoje patalpoje, ant amortizatoriaus cilindro aiškiai matyti tepalo žymės, išvada viena – teks keisti. Amortizatorių keitimas atliekamas pagal gamintojų reikalavimus.

Automobilių važiuoklių mazgai yra glaudžiai tarpusavyje susiję, todėl laiku nepakeitus ar nesuremontavus sugedusios dalies ji gadina šalia esančias. Ne išimtis ir amortizatoriai. Dirbame atsakingai ir skaidriai. Užsakovui parodome gedimo vietą, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą bei sąmatą. Tik Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų.

Perkant amortizatorius nepatartina taupyti, nes kokybiška prekė Jums tarnaus daug ilgiau. Taip pat labai aktualu, kad amortizatorių keitimas būtų atliktas kokybiškai, nes nuo to taip pat priklauso jų eksploatavimo laikas. Amortizatorių ir spyruoklių parinkimas bei keitimas turi atitikti automobilių gamintojų keliamus konstrukcinius ir montavimo saugumo reikalavimus. Net ir tada, kai sugenda tik vienas amortizatorius, turi būti pakeisti abu. 

Amorttizatorių patikra esminė sąlyga, kuri Jums padės išvengti netikėto remonto, kartu ir papildomų neplanuotų išlaidų.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.