Sailentblokų presavimas ir keitimas

Sailentblokų keitimas

Sailentblokai tai guminės įvorės, tai detalė kuri randasi jūsų automobilio pakaboje. Sailentblokų presavimas ir keitimas dažniausiai pasitaikantys darbas. Šios detalės paskirtis yra sugerti pakabos judesius kurie atsiranda važiuojant nelygiu keliu.

Susidėvėjus ar įplyšus sailenblokams, automobilio stabilumas kelyje sumažėja. Atsiranda smūgiai pajudant iš vietos, girgždesiai, vibracijos. Esant stipriam sailentblokų susidevėjimui automobilio pakaba pradeda skleisti bildesius, netvarkant šio gedimo yra pažeidžiamos ir kitos pakabos detalės.

Keičiant sailentblokus geriausiai naudoti hidraulinį presą tiek įpresuojant tiek išpresuojant sailentblokus. Jei to padaryti neįmanoma, reikia išpresuoti vidurinę sailentbloko dalį ir per vidurį prakišant metalo pjūkliuką, įpjauti sailentbloko rėmelį iš vidaus iki šakės, stengiantis kuo mažiau pažeisti šakę į kurią sailentblokas presuojasi.

Montuodami patikimo gamintojo sailentblokus ir tinkamai laikydamiesi montavimo rekomendacijų, išvengsite skundų, susijusių su trumpu sumontuoto sailentbloko tarnavimo laiku.

Mėgėjiškas sailentbloko pakeitimas dažniausiai baigiasi gerokai sutrumpėjusiu jo tarnavimo laikotarpiu.

Mūsų kvalifikuoti darbuotojai turi ilgametę patirtį, todėl gali garantuoti kokybišką darbų atlikimą.

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.