Granatų keitimas, išorinės ir vidinės granatos keitimas, ( Pusašių ir jų šarnyrų keitimas )

Granatos keitimas

Kažkas traška pasukus automobilio vairą ? Nedelskite ir atvykite ! Granatų ( Pusašių ) keitimas atliekamas naudojant kokybiškas autodalis. 

Granata dar kitaip vadinama pusašio šarnyru. Kiekvienas automobilis turi mažiausiai po dvi išorines ir dvi vidines granatas. Jos skirtos perduoti sukimo momentą ratams, nepaisant kelio dangos kokybės.

Dažnu atveju trūkus apsauginei gumai, į gumą patenka purvo, drėgmės, smėlio kas laikui bėgant sugadina granatą ir ji pradeda traškėti.

Kiekviena granata yra sudaryta iš kieto metalo kuris yra tepamas tepalu, visa tai yra saugoma apsauginės gumos kuri išlaiko tepalą viduje, sutepa judančias dalis bei apsaugo nuo purvo ir drėgmės. Protingai eksploatuojant automobilį, važinėjant normaliai ir nesvilinant padangų ant asfalto susukus ratus granatos paprastai laiko ilgai ir retai yra keičiamos. Dažnesnis atvejis yra granatų apsauginių gumų plyšimas

Naujos granatos komplektas parduodamas pilnas – tai yra granata, guma, tepalas, sąvaržos bei nauja veržlė ir vidinis tvirtinimo žiedukas.

Pusašio keitimas
Pusašių ir jų šarnyrų keitimas

Turite klausimų? Reikalinga konsultacija?
Susisiekite su mumis ir mūsų specialistai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.